Mapa

Mapa Polskich Klubów Baseballu i Softballu


Wykorzystywanie materiałów

Na naszej stronie znajduje się spory zbiór informacji i materiałów związanych głównie z polskim baseballem i softballem. Osoby zainteresowane kopiowaniem artykułów (w całości lub w części), zdjęć i innych informacji i mediów proszone są o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi.

 

ARTYKUŁY

Baseball.pl to przede wszystkim baza artykułów. Naszym głównym celem jest propagowanie baseballu i softballu w Polsce, dlatego też nie mamy nic przeciwko kopiowaniu całych artykułów bądź ich fragmentów. Jedynym warunkiem przy publikacji naszych tekstów w innych serwisach internetowych, na blogach, forach czy innych stronach jest podanie źródła w postaci linka przekierowującego do odpowiedniego artykułu lub na stronę główną serwisu Baseball.pl. Hiperłącze to może być tekstowe (nie jest mile widziane używanie czcionki wyraźnie mniejszej od tej, której użyto w artykule) bądź obrazkowe, w postaci logo Baseball.pl:

W przypadku cytowania artykułów w mediach tradycyjnych jako źródło należy podać "serwis www.baseball.pl".

 

ZDJĘCIA

Większość zdjęć publikowanych na naszej stronie pochodzi od pasjonatów i nie posiadamy w ich przypadku praw autorskich. Osoby pragnące opublikować zdjęcia w innych serwisach prosimy o przesłanie e-maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , z podaniem w treści linka do fotogalerii bądź do artykułu (ze wskazaniem, o które zdjęcia chodzi). 

Skontaktujemy się z autorem zdjęć i po uzyskaniu zgody prześlemy e-mail zwrotny z potwierdzeniem pozwolenia na publikację zdjęć w podanym serwisie / w podanych mediach. W zamian oczekujemy podania autora zdjęcia wraz ze źródłem (np. "fot. Jan Kowalski, zdjęcie z serwisu Baseball.pl").

 

Wyszukiwarka zawodnika

Ekstraliga

Tabela
Drużyna Wygr.
1 STAL Kutno STAL Kutno 15
2 DĘBY Osielsko DĘBY Osielsko 12
3 SILESIA Rybnik SILESIA Rybnik 12
4 BARONS Wrocław BARONS Wrocław 11
5 CENTAURY Warszawa CENTAURY Warszawa 9
6 GEPARDY Żory GEPARDY Żory 1

zobacz całą tabelę

HR
Ranking sezonu 2018
J. Wojtczak (Stal) 5
R. Watanabe (Silesia) 5
P. Zagórski (Dęby) 3
D. Catalan (Dęby) 2
A. Wojtczak (Stal) 2
P. Acosta (Barons) 1
D. Gajdziński (Stal) 1
B. Matuszewski (Dęby) 1
J. Medina (Barons) 1
Mił.Paprocki (Silesia) 1
M. Podgórski (Centaury) 1
F. Sarota (Centaury) 1

PLSK

Tabela
Drużyna Wygr.
1 GEPARDY Żory GEPARDY Żory 14
2 HRABINY Wrocław HRABINY Wrocław 12
3 STAL Kutno STAL Kutno 7
4 DIAMONDS Warszawa DIAMONDS Warszawa 3

zobacz całą tabelę

PARTNERZY: re.plsportowepomorze.pl

Copyright © 2008 - 2013 Baseball.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.