Mapa

Mapa Polskich Klubów Baseballu i Softballu


Wykorzystywanie materiałów

Na naszej stronie znajduje się spory zbiór informacji i materiałów związanych głównie z polskim baseballem i softballem. Osoby zainteresowane kopiowaniem artykułów (w całości lub w części), zdjęć i innych informacji i mediów proszone są o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi.

 

ARTYKUŁY

Baseball.pl to przede wszystkim baza artykułów. Naszym głównym celem jest propagowanie baseballu i softballu w Polsce, dlatego też nie mamy nic przeciwko kopiowaniu całych artykułów bądź ich fragmentów. Jedynym warunkiem przy publikacji naszych tekstów w innych serwisach internetowych, na blogach, forach czy innych stronach jest podanie źródła w postaci linka przekierowującego do odpowiedniego artykułu lub na stronę główną serwisu Baseball.pl. Hiperłącze to może być tekstowe (nie jest mile widziane używanie czcionki wyraźnie mniejszej od tej, której użyto w artykule) bądź obrazkowe, w postaci logo Baseball.pl:

W przypadku cytowania artykułów w mediach tradycyjnych jako źródło należy podać "serwis www.baseball.pl".

 

ZDJĘCIA

Większość zdjęć publikowanych na naszej stronie pochodzi od pasjonatów i nie posiadamy w ich przypadku praw autorskich. Osoby pragnące opublikować zdjęcia w innych serwisach prosimy o przesłanie e-maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , z podaniem w treści linka do fotogalerii bądź do artykułu (ze wskazaniem, o które zdjęcia chodzi). 

Skontaktujemy się z autorem zdjęć i po uzyskaniu zgody prześlemy e-mail zwrotny z potwierdzeniem pozwolenia na publikację zdjęć w podanym serwisie / w podanych mediach. W zamian oczekujemy podania autora zdjęcia wraz ze źródłem (np. "fot. Jan Kowalski, zdjęcie z serwisu Baseball.pl").

 

Wyszukiwarka zawodnika

Ekstraliga

Tabela
Drużyna Wygr.
1 SILESIA Rybnik SILESIA Rybnik 7
2 BARONS Wrocław BARONS Wrocław 6
3 STAL Kutno STAL Kutno 6
4 CENTAURY Warszawa CENTAURY Warszawa 5
5 DĘBY Osielsko DĘBY Osielsko 4
6 GEPARDY Żory GEPARDY Żory 0

zobacz całą tabelę

HR
Ranking sezonu 2018
J. Wojtczak (Stal) 3
R. Watanabe (Silesia) 2
J. Medina (Barons) 1
F. Sarota (Centaury) 1
M. Podgórski (Centaury) 1

PLSK

Tabela
Drużyna Wygr.
GEPARDY Żory GEPARDY Żory 2
DIAMONDS Warszawa DIAMONDS Warszawa 0
HRABINY Wrocław HRABINY Wrocław
STAL Kutno STAL Kutno

zobacz całą tabelę

PARTNERZY: re.plsportowepomorze.pl

Copyright © 2008 - 2013 Baseball.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.